Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wymiana świec żarowych, akumulatora- wyskoczyły błędy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wymiana świec żarowych, akumulatora- wyskoczyły błędy

    Zamieszczone przez SS
    Kazali jakieś A8 wypchnąć :diabelski_usmiech
    Aż tak źle? Od aut takiej klasy i za taką kasę to bym oczekiwał, że będzie jeździć, a nie, że trzeba je będzie z hali wypychać :diabelski_usmiech

  • #2
    wymiana świec żarowych, akumulatora- wyskoczyły błędy

    Witam, wymieniłem wszystkie świece żarowe i już po 1 tyg. okazało się że jedna świeca już jest niby spalona, wydruk z komputera jest taki P0673 opis- Cylinder 3 obwód świecy żarowej -Q12Błąd elektryczny, ale auto paliło normalnie więc nie przejmowałem się tym, ale jak w sobotę wracałem z Zielonej Góry to na krajowej "3" autko jechało średnio do 160 ale później coś się stało i nie chciało przekroczyć 120km/h- zgasiłem autko odczekałem i już normalnie było, zaniepokojony tym zdarzeniem znowu do mechanika no i teraz się przeraziłem...
    P0673, P0672, P0674, P0234 i jeszcze 00849. Mechanik powiedział że turbinę trzeba dać do regeneracji bo coś się w niej zacina jakaś przepustnica czy jakiś wodzik.
    Akumulator wymieniłem na nowy stary poległ na tej zimie...
    co teraz z tym fantem mam zrobić?
    http://qrz.com/db/SQ6POM

    Komentarz


    • #3
      sq6pom, P0672, P0673, P0674 - błędy od obwodów świec. Po wymianie świec były skasowane? P0234 - przeładowanie turbo, zmienna geometria zapewne się zacina ale dobrze by było zrobić logi i wrzucić tutaj - coś by może wyjaśniło. Mechanik niech tak szybko sprężarki do reg. nie odsyła tylko sprawdzi czy w ogóle jest taka potrzeba. 00849 błąd stacyjki...

      Zamieszczone przez sq6pom
      zaniepokojony tym zdarzeniem znowu do mechanika no i teraz się przeraziłem...
      Nie przerażaj się :szeroki_usmiech
      VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
      Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez alxxx
        sq6pom, P0672, P0673, P0674 - błędy od obwodów świec. Po wymianie świec były skasowane? P0234 - przeładowanie turbo, zmienna geometria zapewne się zacina ale dobrze by było zrobić logi i wrzucić tutaj - coś by może wyjaśniło. Mechanik niech tak szybko sprężarki do reg. nie odsyła tylko sprawdzi czy w ogóle jest taka potrzeba. 00849 błąd stacyjki...

        Zamieszczone przez sq6pom
        zaniepokojony tym zdarzeniem znowu do mechanika no i teraz się przeraziłem...
        Nie przerażaj się :szeroki_usmiech
        nie potrafię zrobić logów nie mam czym, a o co chodzi z tą stacyjką?
        http://qrz.com/db/SQ6POM

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X